Wszyscy doskonale wiemy, że w Warszawie powstał spory bałagan związany z przeniesieniem stacji nadawczej programów analogowych z PKiN na jakieś zadupie. Do tego zadupia mam 21.46km w linii prostej, więc nie jest źle. Iii, z ciekawostek, dvb-t test nadal jest na PKiN, więc ten wypasiony zestaw antenowy póki co wiele w tej materii mi nie poprawi. Jeśli jakoś szybko nie przeniosą nadajnika dvb-t do Łaz, to pewnie wstawie trzecią antenkę, tylko UHF, a może nawet coś o węższym paśmie, skierowanego na PKiN.

Jak się bawić - to na całego. Wszytkie zabawki z oferty firmy Dipol (np. w Warszawie - polecam - ziomki są naprawdę OK). To po kolei, czym się bawić:

Złożenie zabawek do kupy, motnaż na nie-kominie mocowania kominowego, antenek, zwrotnicy, i połączenie tylko ich kablami, trwało 4 godziny. Potem jeszcze nieco czasu potrzebne było na prowadzenie kabelka - via okno - z wierceniem przez drewno i blachę ocynkowaną gratis. A dym z wiertła był ładny.

Potem pozycjonowanie zabawek, to oczywiście, nie jakiś-tam miernik sygnału, tylko Google Earth. Z wyliczeń mi wyszło, 20 stopni od normalnej do balkonu. ^^

Instalacja jest "pełna profeska", mógłym sprzedawać - udostępniać sygnał antenowy w okolicy. ;)

Więcej fotek jak jakoś wypasę tę instalację. No i może jakaś fotka jak to wygląda na tle całego budynku, jutro. :D

(Prawie) inżynier MiKylie. Polibuda zobowiązuje!


--- MiKylie
To słońce nigdy nie zachodzi... GG# 292433
Iiiii wracasz!